Dell EMC PowerEdge R740 - rackmonterbar - Xeon Silver 4110 2.1 GHz - 16 GB - 240 GB - med 3-års ProSupport

Dell EMC PowerEdge R740 - rackmonterbar - Xeon Silver 4110 2.1 GHz - 16 GB - 240 GB - med 3-års ProSupport 6YR0N
kr 37 093,75 Ink mva
  
Informasjon
Fjernlager (2-3 dg lev)
 
DellProdusentDellArtnr
6YR0N
 
Skjul alle
Backup & storage / Kontrollerkort
Dell HBA External Controller - Diskkontroller - SAS 12Gb/s - 1.2 GBps - for PowerVault MD1420; PowerEdge R430, R440, R540, R640, R740, R830, R940, T440, T640    
405-AADZ Dell
 
kr 1 856,25
Dell HBA External Controller - Diskkontroller - SAS 12Gb/s lav profil - 1.2 GBps - for PowerVault MD1420; PowerEdge C6420, R230, R330, R430, R540, R640, R740, R830    
405-AAES Dell
 
kr 1 843,75
Dell PERC H330+ - Customer Kit - Diskkontroller - for PowerEdge R440, R540, R640, R740, R740xd, R940, T440, T640    
405-AAMV Dell
 
kr 2 737,50
Dell PERC H730P+ - Diskkontroller - for PowerEdge R440, R540, R640, R740, R740xd, R7425, R940, T440, T640    
405-AAMY Dell
 
kr 6 777,50
Dell PERC H740P Minicard RAID Controller - Diskkontroller - 8 Kanal - SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s - 12 Gbit - RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 - PCIe 3.1 x8 - for PowerEdge R640, R6415, R740, R740xd, R7415    
405-AANL Dell
 
kr 9 396,25
Dell PERC H740P RAID Controller - Diskkontroller - 8 Kanal - SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s - 12 Gbit - RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 - PCIe 3.1 x8 - for PowerEdge R440, R540, R640, R740, R740xd, R940, T440, T640    
405-AAMX Dell
 
kr 10 293,75
Dell PERC H840P - Customer Kit - Diskkontroller - for PowerEdge R440, R540, R640, R740, R740xd, R7415, R7425, R940, T440, T640    
405-AAMZ Dell
 
kr 10 907,50
Dell PERC H840P - Customer Kit - Diskkontroller lav profil - for PowerEdge R440, R540, R640, R6415, R740, R740xd, R7415    
405-AANN Dell
 
kr 10 907,50
Dell PERC HBA330 Adapter - Customer Kit - Diskkontroller lav profil - 1.2 GBps - for PowerEdge R440, R540, R640, R740, R740xd, R7425, R940, T440, T640    
405-AANM Dell
 
kr 2 578,75
Dell PowerEdge HBA330 - Diskkontroller - SAS 12Gb/s - 1.2 GBps - PCIe 3.0 Mini Card - for PowerEdge R430, R530, R630, R640, R6415, R730, R730xd, R740, R740xd, R7415, R830    
405-AAJW Dell
 
kr 1 855
Harddisker & optiske enheter / CDVD etc eksterne
Dell - Platestasjon - DVD-ROM - 8x - USB - ekstern - for EMC PowerEdge R230, R430; Inspiron 15 75XX; OptiPlex 50XX; XPS 12 9250, 13 93XX, 15 95XX    
429-AAOX Dell
 
kr 562,50
Harddisker & optiske enheter / DVD-R/DVD-RW
Dell R74 - Platestasjon - DVD±RW - Serial ATA - intern - for PowerEdge R740    
429-ABCZ Dell
 
kr 501,25
Dell R74 - Platestasjon - DVD±RW - Serial ATA - intern - for PowerEdge R740    
429-ABCX Dell
 
kr 476,25
Dell R740 - Platestasjon - DVD±RW - Serial ATA - intern - for PowerEdge R740    
429-ABCW Dell
 
kr 472,50
Dell R740 - Platestasjon - DVD±RW - Serial ATA - intern - for PowerEdge R740    
429-ABCV Dell
 
kr 472,50
Harddisker & optiske enheter / Harddisker - Interne
Dell - Harddisk - 1.2 TB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - 10000 rpm - for PowerEdge R6515; PowerEdge C6525, R340, R6515, R6525, R7515, R7525, R940; Storage NX3240    
400-ATJL Dell
 
kr 2 432,50
Dell - Harddisk - 1.8 TB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - 10000 rpm - for PowerEdge C6420, R340, R440, R640, R6415, R740, R7415, R7425, R840, R940; Storage NX3240    
400-ATJR Dell
 
kr 3 946,25
Dell - Harddisk - 2 TB - hot-swap - 2.5" - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - for PowerEdge C6420, R340, R440, R640, R6415, R740, R740xd, R7415, R7425, R840, R940 (2.5")    
400-ATJZ Dell
 
kr 4 595
Dell - Harddisk - 300 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - 15000 rpm - for PowerEdge C6420, R340, R440, R640, R6415, R740, R7415, R7425, R840, R940; Storage NX3240    
400-ATII Dell
 
kr 2 542,50
Dell - Harddisk - 600 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - 10000 rpm - for PowerEdge C6420, R340, R440, R640, R6415, R740, R7415, R7425, R840, R940; Storage NX3240    
400-AUNQ Dell
 
kr 2 012,50
Dell - Harddisk - 600 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - 15000 rpm - for PowerEdge C6420, R340, R440, R640, R6415, R740, R7415, R7425, R840, R940; Storage NX3240    
400-ATIN Dell
 
kr 2 631,25
Dell - Harddisk - 900 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - 15000 rpm - for PowerEdge R6515; PowerEdge C6525, R340, R6515, R6525, R7515, R7525, R940; Storage NX3240    
400-ATIQ Dell
 
kr 4 236,25
Dell - Harddisk - kryptert - 1.2 TB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - 10000 rpm - FIPS 140 - Self-Encrypting Drive (SED) - for PowerEdge C6420, R340, R440, R540, R640, R6415, R740, R7415, R7425, R840, R940    
400-ATJO Dell
 
kr 3 192,50
Dell Customer Kit - Harddisk - 1 TB - hot-swap - 2.5" - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - for PowerEdge C6420, R340, R440, R640, R6415, R740, R740xd, R7415, R7425, R840, R940 (2.5")    
400-ATJG Dell
 
kr 3 027,50
Harddisker & optiske enheter / Harddisker - SSD
Dell - Customer Kit - Solid State Drive - 1.92 TB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - for PowerEdge C6420, R440, R640, R6415, R740, R740xd, R7415 (2.5"), R7425 (2.5"), R940 (2.5")    
400-BCMP Dell
 
kr 43 896,25
Dell - Customer Kit - Solid State Drive - 240 GB - hot-swap - 2.5" - SATA 6Gb/s - for PowerEdge C6420, R440, R640, R6415, R740, R740xd, R7415, R7425, R840 (2.5"), R940 (2.5")    
400-BDUD Dell
 
kr 4 772,50
Dell - Customer Kit - Solid State Drive - 3.84 TB - hot-swap - 2.5" - SATA 6Gb/s - for PowerEdge C6420, R440, R540, R640, R6415, R740, R740xd, R7415, R7425 (2.5"), R940 (2.5")    
400-BCTC Dell
 
kr 36 647,50
Dell - Customer Kit - Solid State Drive - 480 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - for PowerEdge C6420, R440, R640, R6415, R740, R740xd, R7415 (2.5"), R7425 (2.5"), R940 (2.5")    
400-BCLW Dell
 
kr 13 953,75
Dell - Customer Kit - Solid State Drive - 480 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - for PowerEdge R6515; PowerEdge C6525, R540, R6415, R6515, R6525, R740, R7415, R7425, R7515    
400-BCOD Dell
 
kr 16 915
Dell - Customer Kit - Solid State Drive - 800 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - for PowerEdge C6420, R440, R640, R740 (2.5"), R740xd (2.5"), R940 (2.5"); Storage NX3240    
400-AZII Dell
 
kr 13 608,75
Dell - Customer Kit - Solid State Drive - 960 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - for PowerEdge C6420, R440, R540, R640, R6415, R740, R740xd (2.5"), R7415 (2.5"), R7425 (2.5")    
400-BCNJ Dell
 
kr 23 951,25
Dell - Customer Kit - Solid State Drive - 960 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - for PowerEdge C6420, R440, R640, R6415, R740, R740xd, R7415 (2.5"), R7425 (2.5"), R940 (2.5")    
400-BCNN Dell
 
kr 23 785
Dell - Customer Kit - Solid State Drive - 960 GB - hot-swap - 2.5" - SATA 6Gb/s - for PowerEdge C6420, R440, R640, R6415, R740, R740xd, R7415 (2.5"), R7425 (2.5"), R940 (2.5")    
400-BDQU Dell
 
kr 4 568,75
Dell - Solid State Drive - 960 GB - hot-swap - 2.5" - SAS 12Gb/s - for PowerEdge C6420, R440, R540, R640, R6415, R740, R7415, R7425, R830, R940, XR2    
400-BBQE Dell
 
kr 16 473,75
Dell PM1725A Controller Card - Solid State Drive - 1.6 TB - intern - for PowerEdge C6420, R640, R740, R740xd, R940    
403-BBPV Dell
 
kr 22 936,25
Kabler / Fiberkabler
Dell - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 5 m - fiberoptisk - for EqualLogic FS7610; Networking X1026; PowerEdge R230, R430, R440, R540, R740, T440, T640    
470-AAYU Dell
 
kr 350
Kabler / Nettverkskabler - øvrige
Dell - Direkte 40GBase-koblingskabel - SFP+ (hann) til QSFP+ (hann) - 3 m - toakset - passiv - for Networking S4048; PowerEdge C6420, R430, R440, R540, R640, R740, R830, R940    
470-AAXG Dell
 
kr 2 748,75
Dell - Direktekoblingskabel - SFP+ (hann) til SFP+ (hann) - 1 m - toakset - for Networking N3132, S4048, X1026, X1052; PowerEdge R230, R430, R440, R540, R830, T440, T640    
470-AAVH Dell
 
kr 202,50
Dell 100GbE Direct Attach - Utbruddskabel - QSFP28 (hann) til QSFP28 (hann) - 3 m - toakset - passiv - for Networking Z9100; PowerEdge FC640, M640, R230, R430, R540, R6415, R7415, R7425, T440, T640    
470-ABQB Dell
 
kr 5 275
Dell 100GbE Passive Direct Attach Breakout Cable - Direktekoblingskabel - QSFP28 til SFP28 - 1 m - for Networking S6100-ON; Networking Z9100-ON; PowerEdge C6420, R640, R740, R740xd, R940    
470-ABPR Dell
 
kr 3 826,25
Dell 100GbE Passive Direct Attach Breakout Cable - Direktekoblingskabel - QSFP28 til SFP28 - 2 m - for Networking S6100-ON; Networking Z9100-ON; PowerEdge C6420, R640, R740, R740xd, R940    
470-ABQF Dell
 
kr 8 201,25
Dell 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable - Direktekoblingskabel - SFP+ (hann) til SFP+ (hann) - 3 m - toakset - for Networking N3132, S4048, X1026, X1052; PowerEdge R230, R430, R440, R540, R830, T440, T640    
470-AAVJ Dell
 
kr 786,25
Dell 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable - Direktekoblingskabel - SFP+ (hann) til SFP+ (hann) - 5 m - toakset - for Networking S4048, X1026, X1052; PowerEdge C6420, R230, R430, R440, R540, R830, T440, T640    
470-AAVG Dell
 
kr 1 120
Dell 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable - Nettverkskabel - QSFP+ til QSFP+ - 3 m - for Networking C9010, S5000, S6000, S6010; Networking S4048; PowerEdge C6420, R640, R740, R940    
470-AAWN Dell
 
kr 2 025
Dell 40GbE QSFP+ to 4 x 10GbE SFP+ Passive Copper Breakout Cable - Nettverkskabel - SFP+ til QSFP+ - 5 m - passiv - for Networking S4048, Z9100; PowerEdge C6420, FC640, M640, R440, R540, R830, R940, T440, T640    
470-AAXH Dell
 
kr 3 263,75
Dell Passive Copper Breakout Cable - Nettverkskabel - SFP+ til QSFP+ - 1 m - for Networking S4048; PowerEdge C6420, R430, R440, R540, R640, R740, R830, R940    
470-AAVO Dell
 
kr 2 242,50
Kabler / Strømkabler
Dell - Strømkabel - CEI 23-16/VII (hann) til IEC 60320 C13 - AC 220 V - 2 m - for Networking N2048; PowerEdge T630; PowerVault MD3800, MD3820; PowerEdge R640, R740, R940    
450-ADEQ Dell
 
kr 70
Kabler / Tilbehør
Dell - Kabelstyreringsarm - 2U - for Compellent SC8000; Precision Rack 7910; PowerEdge R530, R540, R730, R740, R830    
770-BBIP Dell
 
kr 671,25
Komponenter / Kjøling & vifter
Dell - Chassisvifte (en pakke 6) - for PowerEdge R740, R740xd    
384-BBQD Dell
 
kr 1 122,50
Dell - Low Profile - prosessorvarmeavleder - for PowerEdge R740, R740xd    
412-AAMC Dell
 
kr 207,50
Komponenter / Prosessor/CPU
Intel Xeon Silver 4110 - 2.1 GHz - 8 kjerner - 16 tråder - 11 MB cache - for PowerEdge C6420, FC640, M640, R440, R540, R640, R740, R740xd, T440, T640    
338-BLTT Dell
 
kr 6 450
Komponenter / Skjermkort
NVIDIA Quadro P4000 - Customer Kit - grafikkort - Quadro P4000 - 8 GB GDDR5 - PCIe 3.0 x16 - 4 x DisplayPort - for PowerEdge R740, R740xd, T440    
490-BEFG Dell
 
kr 11 628,75
NVIDIA Quadro P4000 - Grafikkort - Quadro P4000 - 8 GB GDDR5 - PCIe 3.0 x16 - 4 x DisplayPort - for Precision Rack 7910; Precision Tower 5810, 7810, 7910; PowerEdge R740, R740xd    
490-BDTC Dell
 
kr 10 388,75
NVIDIA Tesla M10 - GPU-beregningsprosessor - Tesla M10 - for PowerEdge R730, R740    
490-BDIG Dell
 
kr 37 292,50
Komponenter / Strømforsyning
Dell - Strømforsyning - "hot-plug" / redundant (plug-in modul) - 750 watt    
450-AEBN Dell
 
kr 1 853,75
Minne / Flash
Dell - Flashminnekort - 16 GB - microSDHC - for PowerEdge C6420, R440, R540, R640, R740, R740xd, R940, T440, T640    
385-BBKJ Dell
 
kr 743,75
Dell Vflash - Flashminnekort - 16 GB - SDHC - for PowerEdge FC640, M640, R440, R540, R640, R6415, R740, R7415, R7425, R940, T440, T640    
385-BBLT Dell
 
kr 647,50
Minne / RAM
Dell - DDR4 - 16 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - 1.2 V - registrert - ECC - Oppgradering - for Precision 5820, 7920; PowerEdge FC640, M640, R430, R540, R6415, R7415, R7425, R840, T640    
AA138422 Dell
 
kr 2 911,25
Dell - DDR4 - 32 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - 1.2 V - registrert - ECC - Oppgradering - for Precision 5820, 7820, 7920; PowerEdge FC640, M640, R430, R6415, R7415, R7425, R840, T640    
A9781929 Dell
 
kr 5 520
Dell - DDR4 - 8 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - 1.2 V - registrert - ECC - Oppgradering - for Precision 5820, 7820, 7920; PowerEdge FC640, M640, R430, R6415, R7415, R7425, R840, T640    
A9781927 Dell
 
kr 2 297,50
Nettverk & kommunikasjon / Nettverk - annet
Broadcom 5719 - Nettverksadapter - Gigabit Ethernet x 4 - for PowerEdge T130; PowerEdge R230, R330, R430, R440, R540, R640, R740, R830, R940, T440, T640    
540-BBGX Dell
 
kr 1 973,75
Broadcom 5719 - Nettverksadapter lav profil - Gigabit Ethernet x 4 - for PowerEdge FC430, FC830, R320, R420, VRTX; PowerEdge R230, R330, R430, R540, R740, R830    
540-BBHB Dell
 
kr 2 148,75
Broadcom 5720 - Customer Kit - nettverksadapter - PCIe lav profil - Gigabit Ethernet x 2 - for PowerEdge FC430, R320, R420, VRTX; PowerEdge C6420, R330, R430, R530, R540, R640, R740    
540-BBGW Dell
 
kr 1 077,50
Broadcom 5720 - Nettverksadapter - Gigabit Ethernet x 2 - for PowerEdge T130, T330; PowerEdge R230, R330, R430, R440, R540, R640, R740, R940, T440, T640    
540-BBGY Dell
 
kr 1 078,75
Broadcom 57412 - Customer Install - nettverksadapter - PCIe lav profil - 10 Gigabit SFP+ x 2 - for PowerEdge C6420, R640, R740, R740xd    
540-BBVL Dell
 
kr 4 377,50
Broadcom 57412 - rNDC - nettverksadapter - 10 Gigabit SFP+ x 2 - med Broadcom 5720 1Gb Base-T - for PowerEdge R640, R740, R740xd, R7425, R940    
540-BBUR Dell
 
kr 4 310
Broadcom 57414 - Customer Install - nettverksadapter - PCIe lav profil - 25 Gigabit SFP28 x 2 - for PowerEdge C6420, FC640, R440, R540, R640, R6415, R740, R740xd, R7415, R7425    
540-BBVN Dell
 
kr 5 743,75
Broadcom 57414 - rNDC - nettverksadapter - 25 Gigabit SFP28 x 2 - for PowerEdge R640, R740, R740xd, R7425, R940    
540-BBUS Dell
 
kr 5 875
Broadcom 57416 - Customer Install - nettverksadapter - PCIe lav profil - 10Gb Ethernet x 2 - for PowerEdge C6420, FC640, R440, R540, R640, R6415, R740, R740xd, R7415, R7425    
540-BBVM Dell
 
kr 5 317,50
Broadcom 57416 - rNDC - nettverksadapter - 10Gb Ethernet x 2 - med Broadcom 5720 1Gb Base-T - for PowerEdge C6420, R640, R740, R740xd, R7425, R940    
540-BBUQ Dell
 
kr 4 293,75
Broadcom 57800S - Nettverksadapter - 10Gb Ethernet x 2 + 1000Base-T x 2 - for PowerEdge R620, R720, R820, R920; PowerEdge R630, R640, R730, R740, R830, R930, R940    
540-BBFI Dell
 
kr 4 978,75
Dell Emulex LPE-12000 - Vertbussadapter - PCIe 2.0 x8 lav profil - 8Gb Fibre Channel - for PowerEdge R220, T320, T330, T630, VRTX; PowerEdge R330, R430, R640, R740, R830, R930, R940    
406-BBGX Dell
 
kr 9 146,25
Dell Emulex LPE-12002 - Vertbussadapter - PCIe 2.0 x8 lav profil - 8Gb Fibre Channel x 2 - for PowerEdge R220, R320, T320, T330, T630; PowerEdge R330, R430, R530, R640, R730, R740, R940    
406-BBGR Dell
 
kr 12 693,75
Dell Tera2 PCoIP Dual Display Host Card - Adapter for fjernstyrt administrasjon - PCIe - for PowerEdge R740    
489-BBDF Dell
 
kr 5 890
Dell Tera2 PCoIP Quad Display Remote Access Host Cards - Adapter for fjernstyrt administrasjon - PCIe - for PowerEdge R740    
489-BBDG Dell
 
kr 8 966,25
Emulex LightPulse LPE12002 - Vertbussadapter - PCIe 2.0 lav profil - 8Gb Fibre Channel x 2 - for PowerEdge C4130, FC430, FC830, R320, R420; PowerEdge R330, R430, R530, R640, R730, R740    
406-BBHB Dell
 
kr 12 693,75
Emulex LightPulse LPe12000 - Vertbussadapter - PCIe lav profil - 8Gb Fibre Channel x 1 - for PowerEdge C4130, FC830, R320, R420, VRTX; PowerEdge R330, R430, R530, R640, R740, R830    
406-BBHD Dell
 
kr 9 146,25
Intel I350 DP - Nettverksadapter - PCIe lav profil - Gigabit Ethernet x 2 - for PowerEdge C6320, FC430, FC830, VRTX; PowerEdge C6420, R230, R330, R430, R540, R640, R740    
540-BBGR Dell
 
kr 1 688,75
Intel I350 QP - Nettverksadapter - PCIe - Gigabit Ethernet x 4 - for PowerEdge R230, R340, R440, R740, R7415, R7425, R840, R940, T140, T340, T440, T640, XR2    
540-BBDS Dell
 
kr 3 558,75
Intel I350 QP - Nettverksadapter - PCIe lav profil - Gigabit Ethernet x 4 - for PowerEdge FC430, FC830, R420, VRTX; PowerEdge R230, R330, R430, R540, R640, R740, R830    
540-BBDV Dell
 
kr 3 561,25
Intel I350 QP 1Gb Network Daughter Card - Kit - Nettverksadapter - Gigabit Ethernet x 4 - for PowerEdge R620, R720, R820, R920; PowerEdge R630, R640, R730, R740, R930, R940    
540-BBHF Dell
 
kr 3 558,75
Intel X520 DP - Nettverksadapter - PCIe - 10 GigE - for PowerEdge R220, R420, T320, T630, VRTX; PowerEdge R430, R440, R540, R740, R930, T440, T640    
540-BBDR Dell
 
kr 5 145
Intel X520 DP - Nettverksadapter - PCIe lav profil - 10 GigE - for PowerEdge C4130, FC630, R320, R420, VRTX; PowerEdge R430, R530, R540, R630, R730, R740    
540-BBDW Dell
 
kr 5 150
Intel X550 - Customer Install - nettverksadapter - PCIe - 10Gb Ethernet x 2 - med Intel i350 DP 1GB Ethernet Network Daughter Card (rNDC) - for PowerEdge R640, R740, R740xd, R7425, R940    
540-BBVD Dell
 
kr 4 611,25
Intel X550 - rNDC - nettverksadapter - PCIe - 10Gb Ethernet x 4 - for PowerEdge R640, R740, R740xd, R7425, R940    
540-BBVC Dell
 
kr 6 027,50
Intel X710 - Customer Install - nettverksadapter - 10 Gigabit SFP+ x 4 - for PowerEdge FC830; PowerEdge C6420, FC640, R430, R440, R540, R640, R740, R830, R930, R940    
540-BBIW Dell
 
kr 7 198,75
Intel X710 - Nettverksadapter - 10 Gigabit SFP+ x 2 - for PowerEdge T330; PowerEdge R330, R430, R440, R540, R640, R740, R830, R930, R940, T440, T640    
540-BBIV Dell
 
kr 5 002,50
Intel X710 - Nettverksadapter - 10 Gigabit SFP+ x 2 - med Intel i350 DP Network Daughter Card - for PowerEdge M630; Precision Rack 7910; PowerEdge R630, R640, R730, R740, R7425, R830, R940    
555-BCKM Dell
 
kr 4 418,75
Intel X710 - Nettverksadapter - PCIe lav profil - 10Gb Ethernet x 4 - for PowerEdge C6420, FC640, R440, R540, R640, R6415, R740, R740xd, R7415, R7425    
540-BBVP Dell
 
kr 9 272,50
Mellanox ConnectX-3 Pro - Nettverksadapter - PCIe lav profil - 10 Gigabit SFP+ x 2 - for PowerEdge C6320; PowerEdge C6420, FC640, R430, R440, R540, R640, R6415, R740, R7415, R7425    
540-BBPC Dell
 
kr 3 297,50
Mellanox ConnectX-4 - Nettverksadapter lav profil - EDR InfiniBand 100 Gigabit QSFP28 x 2 - for PowerEdge C4130, C6320; PowerEdge C6420, R430, R440, R540, R630, R640, R740, R740xd, R930    
540-BBNZ Dell
 
kr 31 938,75
QLogic 2560 - Vertbussadapter - 8Gb Fibre Channel x 1 - for PowerEdge R220, R320, T320, T630; PowerEdge R430, R530, R640, R730, R740, R830, R930, R940    
406-BBEV Dell
 
kr 8 192,50
QLogic 2562 - Vertbussadapter - PCIe - 8Gb Fibre Channel x 2 - for PowerEdge R220, T330; PowerEdge R430, R440, R540, R640, R740, R830, R930, R940, T440, T640    
406-BBEK Dell
 
kr 11 275
QLogic 2562 - Vertbussadapter - PCIe lav profil - 8Gb Fibre Channel x 2 - for PowerEdge C4130, FC430, FC830, R320, R420; PowerVault DL2300; PowerEdge R430, R540, R740    
406-BBEL Dell
 
kr 11 276,25
QLogic 41112 - Customer Install - nettverksadapter - PCIe - 10 Gigabit SFP+ x 2 - for PowerEdge R440, R540, R640, R740, R740xd, R7415, R7425, R940, T640    
540-BBYH Dell
 
kr 4 341,25
QLogic 41112 - Customer Install - nettverksadapter - PCIe lav profil - 10 Gigabit SFP+ x 2 - for PowerEdge C6420, FC640, R440, R540, R640, R6415, R740, R740xd, R7415, R7425    
540-BBZM Dell
 
kr 4 341,25
QLogic 41162 - Customer Install - nettverksadapter - PCIe lav profil - 10Gb Ethernet x 2 - for PowerEdge C6420, FC640, R440, R540, R640, R6415, R740, R740xd, R7415, R7425    
540-BBZN Dell
 
kr 5 392,50
QLogic 57800S - Nettverksadapter - 10 Gigabit SFP+ x 2 + 1000Base-T x 2 - for PowerEdge R620, R720, R820, R920; PowerEdge R630, R640, R730, R740, R830, R930, R940    
540-BBFH Dell
 
kr 3 516,25
Nettverk & kommunikasjon / Nettverkskort - PC kort
Broadcom 5720 - Customer Kit - nettverksadapter - Gigabit Ethernet x 4 - for PowerEdge R920; PowerVault DL4000; PowerEdge R630, R640, R730, R740, R830, R930, R940    
540-BBHG Dell
 
kr 1 312,50
Nettverk & kommunikasjon / Repeaters & transceivers
Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-T - for Networking N3132, X1026, X1052; PowerEdge R440, R540, R740, R940, T440, T640    
407-BBOS Dell
 
kr 1 240
Dell - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - opp til 10 km - 1310 nm - for Networking N1548, S3124, S3148; Networking X1052; PowerEdge R440, R640, R740, T440, T640    
407-BBOP Dell
 
kr 6 417,50
Dell - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - opp til 300 m - for PowerEdge R440, R630, R640, R730, R740, R740xd, T440, T640    
407-BBVJ Dell
 
kr 1 880
Dell - SFP+ transceivermodul - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel - 10GBase-SR - 2 porter - LC - opp til 500 m - for EqualLogic FS7610; PowerEdge T130; PowerEdge R230, R430, R440, R540, R740, R830, R940    
407-BBOK Dell
 
kr 2 372,50
QLogic - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - for PowerEdge R220, R320, T320, T630; PowerEdge C6420, R330, R640, R740, R830, R930, R940    
407-BBGM Dell
 
kr 4 370
Nettverk & kommunikasjon / Serverskap & tilbehør
Dell Combo Drop-In/Stab-In Rails - Skyveskinnesett - 2U - for PowerEdge R740, R740xd    
770-BCIR Dell
 
kr 1 278,75
Dell ReadyRails Static - Tannstangsett - 2U - for Compellent SC8000; PowerEdge R520, R720, R820, T430; PowerEdge R530, R730, R740, R830    
770-BBIO Dell
 
kr 845
Programvare / Operativsystem - lisens
Microsoft Windows Server 2016 - Lisens - 5 RDS-enhets CALer - OEM - BIOS-låst (Dell) - for PowerEdge T130, T30, T330, T630; PowerEdge R230, R330, R430, R440, R540, R740, T440, T640    
623-BBBV Dell
 
kr 6 513,75
Programvare / Øvrig
Dell iDRAC9 Enterprise - Uendelig lisens - Linux, Win - med Customer Kit - for PowerEdge R640, R740, R740xd, R940    
385-BBKW Dell
 
kr 1 767,50
Microsoft Windows Server 2016 Remote Desktop Services - Lisens - 5 brukere - OEM - Win - med Customer Kit - for PowerEdge T130, T30, T330, T630; PowerEdge R230, R330, R430, R440, R540, R740, T440, T640    
623-BBBZ Dell
 
kr 8 515
Tilbehør / Kortlesere
Dell ISDM and Combo Card Reader - Kortleser (microSD) - for PowerEdge R440, R540, R640, R6415, R740, R740xd, R7415, R7425, R940, T440, T640    
385-BBLF Dell
 
kr 942,50
Dell VFlash Card Reader - Kortleser - for PowerEdge R440, R540, R640, R740, R740xd, R7415, R940, T440, T640    
385-BBLH Dell
 
kr 356,25
Tilbehør / Montering & tilbehør - PC/system
Dell - Customer Kit - systemskapfas - 2U - for PowerEdge R540, R740, R740xd    
325-BCHX Dell
 
kr 618,75
Dell - LCD-fas - svart - 2U - for PowerEdge R740, R740xd    
325-BCHW Dell
 
kr 1 310
Tilbehør / Service/gar./supp.- datamaskiner
Dell 3 År Keep Your Hard Drive - Utvidet serviceavtale (for kun harddisker) - 3 år - for PowerEdge T130, T330, T630; PowerEdge R230, R330, R430, R440, R540, R640, R740, T440, T640    
PEXXXX_233 Dell
 
kr 1 705
Dell 3 År Keep Your Hard Drive - Utvidet serviceavtale - ingen drevretur (for kun harddisker) - 3 år - for PowerEdge R740    
PER740_233V Dell
 
kr 1 178,75
Dell 5 År Keep Your Hard Drive - Utvidet serviceavtale - ingen drevretur (for kun harddisker) - 5 år - for PowerEdge R740    
PER740_235V Dell
 
kr 1 963,75
Dell 5 År Keep Your Hard Drive - Utvidet serviceavtale - ingen drevretur (for kun harddisker) - 5 år - for PowerEdge R740, R740xd    
PER740X_235V Dell
 
kr 1 963,75
Dell 5 År Keep Your Hard Drive - Utvidet serviceavtale - ingen drevretur (for kun harddisker) - 5 år - for PowerEdge T130, T330; PowerEdge M640, R230, R330, R430, R440, R540, R640, R740, T440, T640    
PEXXXX_235 Dell
 
kr 2 723,75
Dell Oppgrader fra 3 År ProSupport til 3 År ProSupport 4H - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 3 år - på stedet - 24x7 - responstid: 4 t - for PowerEdge R740    
PER740_4433V Dell
 
kr 23 085
Dell Oppgrader fra 3 År ProSupport til 3 År ProSupport Plus - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 3 år - på stedet - 10x5 - responstid: NBD - for PowerEdge R740    
PER740_4333V Dell
 
kr 11 917,50
Dell Oppgrader fra 3 År ProSupport til 3 År ProSupport Plus - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 3 år - på stedet - 10x5 - responstid: NBD - for PowerEdge R740, R740xd    
PER740X_4333V Dell
 
kr 13 477,50
Dell Oppgrader fra 3 År ProSupport til 3 År ProSupport Plus 4H - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 3 år - på stedet - 24x7 - responstid: 4 t - for PowerEdge R740    
PER740_4933V Dell
 
kr 37 968,75
Dell Oppgrader fra 3 År ProSupport til 5 År ProSupport - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 2 år (4./5. år) - på stedet - 10x5 - responstid: NBD - for PowerEdge R740    
PER740_1835V Dell
 
kr 9 433,75
Dell Oppgrader fra 3 År ProSupport til 5 År ProSupport 4H - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 5 år - på stedet - 24x7 - responstid: 4 t - for PowerEdge R740    
PER740_4435V Dell
 
kr 47 891,25
Dell Oppgrader fra 3 År ProSupport til 5 År ProSupport 4H - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 5 år - på stedet - 24x7 - responstid: 4 t - for PowerEdge R740, R740xd    
PER740X_4435V Dell
 
kr 54 171,25
Dell Oppgrader fra 3 År ProSupport til 5 År ProSupport Plus - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 5 år - på stedet - 10x5 - responstid: NBD - for PowerEdge R740    
PER740_4335V Dell
 
kr 29 293,75
Dell Oppgrader fra 3 År ProSupport til 5 År ProSupport Plus 4H - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 5 år - på stedet - 24x7 - responstid: 4 t - for PowerEdge R740    
PER740_4935V Dell
 
kr 72 713,75
Dell Oppgrader fra 3 År ProSupport til 5 År ProSupport Plus 4H - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 5 år - på stedet - 24x7 - responstid: 4 t - for PowerEdge R740, R740xd    
PER740X_4935V Dell
 
kr 82 245
Dell Upgrade to 3Y ProSupport Plus 4H - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 3 år - på stedet - 24x7 - responstid: 4 t - for PowerEdge R740    
PER740X_4933V Dell
 
kr 42 945
Dell Upgrade to 5Y ProSupport - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 2 år (4./5. år) - på stedet - 10x5 - responstid: NBD - for PowerEdge R740    
PER740X_1835V Dell
 
kr 10 666,25