Filter

Beskrivelse Artnr    Pris NOK Ink mva Ant.   Sammenlign
APC Isolate
APC Isolate - Transceiver - 10Base-T - 9-pin D-Sub (DB-9) / 9-pin D-Sub (DB-9) - opp til 100 m - for P/N: SRV1KA-TW, SRV1KI-TW, SRV2KA-TW, SRV2KI-TW, SRV3KA-TW, SRV3KI-TW, SRV6KI-TW AP9825 Schneider El...
 
kr 3 740 
APC KVM 2G SERVER MODULE, DVI WITH VIRTUAL MEDIA AND CAC
APC KVM 2G SERVER MODULE, DVI WITH VIRTUAL MEDIA AND CAC - KVM-utvider - USB - TAA-samsvar - for P/N: KVM0108A, KVM0116A, KVM0216A, KVM1116P, KVM-BN001 KVM-DVIVMCAC Schneider El...
 
kr 2 380 
APC KVM Console Extender
APC KVM Console Extender - KVM-utvider - for P/N: AR3103, AR3103SP, AR3106SP, AR9300SP, SRT1000RMXLI, SRT10RMXLIX806, SRT5KRMXLW-TW AP5203 Schneider El...
 
kr 3 526,25 
APC KVM PS/2 VM Server Module
APC KVM PS/2 VM Server Module - KVM / USB-utvider - PS/2 - for KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP KVM-PS2VM Schneider El...
 
kr 1 697,50 
APC PS/2 Server Module
APC PS/2 Server Module - KVM-utvider - PS/2 - for KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP KVM-PS2 Schneider El...
 
kr 1 451,25 
APC Serial Server Module
APC Serial Server Module - KVM-utvider - USB - for KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP KVM-SERIAL Schneider El...
 
kr 1 378,75 
APC Server Module
APC Server Module - KVM-utvider - USB - for KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP KVM-USBVMCAC Schneider El...
 
kr 1 878,75 
APC Server Module - KVM-utvider - USB - for KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP KVM-USBVM Schneider El...
 
kr 1 697,50 
APC Server Module - KVM-utvider - USB - for KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP KVM-USB Schneider El...
 
kr 1 391,25 
Barco ClickShare CS-100
Barco ClickShare CS-100 - Trådløs video/lyd-utvider - 802.11a, 802.11b/g/n R9861510EU Barco
 
kr 12 652,50 
Brocade
Brocade - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - for System x3100 M5; x3250 M4; x3250 M6; x3300 M4; x3650 M3; x3950 X5; ThinkSystem SR250 49Y4216 Lenovo
 
kr 9 685 
Brocade
Brocade - SFP+ transceivermodul - 16 Gb-fiberkanal (LW) - Fiberkanal - opp til 10 km - for ThinkSystem DB630S 00MY768 Lenovo
 
kr 39 185 
Brocade - SFP+ transceivermodul - 8 Gb-fiberkanal (LW) - Fiberkanal - opp til 10 km 00MY764 Lenovo
 
kr 21 063,75 
Brocade
Brocade - SFP+ transceivermodul - Fiberkanal - for Flex System Enterprise Chassis 8721 88Y6416 Lenovo
 
kr 3 173,75 
Brocade
Brocade - SFP+ transceivermodul - Fiberkanal - for Flex System Enterprise Chassis 8721; ThinkSystem DB630S 88Y6393 Lenovo
 
kr 6 602,50 
C2G Extender for Logitech ConferenceCam CC3000e
C2G Extender for Logitech ConferenceCam CC3000e - USB-utvider - USB 2.0 - opp til 30 m 84019 C2G
 
kr 10 216,25 
C2G HDMI over Cat5/6 Extender
C2G HDMI over Cat5/6 Extender - Video/lyd-forlenger - HDMI - opp til 50 m 82180 C2G
 
kr 2 386,25 
C2G Short Range HDMI over Cat5 Extender Kit with Auto Equalization (Receiver and Transmitter)
C2G Short Range HDMI over Cat5 Extender Kit with Auto Equalization (Receiver and Transmitter) - Video/lyd-forlenger - HDMI - 19 pin HDMI Type A / 2 x RJ-45 - opp til 50 m 89044 C2G
 
kr 3 431,25 
C2G Super Booster USB Extender
C2G Super Booster USB Extender - USB-utvider - opp til 45.7 m 81620 C2G
 
kr 1 621,25 
C2G TruLink 2-Port UXGA Monitor Splitter/Extender with 3.5mm Audio
C2G TruLink 2-Port UXGA Monitor Splitter/Extender with 3.5mm Audio - Video/lyd-forlenger - 2 porter - opp til 64 m 89025 C2G
 
kr 1 213,75 
C2G TruLink HDMI over Cat5 Box Receiver
C2G TruLink HDMI over Cat5 Box Receiver - Video/lyd-forlenger - HDMI - opp til 100 m - TAA-samsvar 89366 C2G
 
kr 3 947,50 
C2G TruLink HDMI over Cat5 Box Transmitter
C2G TruLink HDMI over Cat5 Box Transmitter - Video/lyd-forlenger - HDMI - opp til 100 m - TAA-samsvar 89365 C2G
 
kr 3 148,75 
C2G TruLink USB 2.0 Superbooster Dongle Kit
C2G TruLink USB 2.0 Superbooster Dongle Kit - USB-utvider - USB 2.0 - opp til 100 m 82405 C2G
 
kr 6 350 
C2G TruLink VGA over Cat5 4-Port Box Transmitter
C2G TruLink VGA over Cat5 4-Port Box Transmitter - Videoforlenger - 4 porter - opp til 100 m 89364 C2G
 
kr 4 271,25 
C2G TruLink VGA over Cat5 Box Receiver
C2G TruLink VGA over Cat5 Box Receiver - Videoforlenger - opp til 100 m 89363 C2G
 
kr 2 508,75 
C2G TruLink VGA over Cat5 Box Transmitter
C2G TruLink VGA over Cat5 Box Transmitter - Videoforlenger - opp til 100 m 89362 C2G
 
kr 2 502,50 
C2G TruLink VGA+3.5 Audio over Cat5 Box Receiver
C2G TruLink VGA+3.5 Audio over Cat5 Box Receiver - Video/lyd-forlenger - opp til 100 m 89368 C2G
 
kr 2 392,50 
C2G USB Superbooster Extender Kit
C2G USB Superbooster Extender Kit - USB-utvider - USB - opp til 45 m 81621 C2G
 
kr 1 158,75 
C2G Wireless AV for HDMI Devices
C2G Wireless AV for HDMI Devices - With 2 Receiver Kit - trådløs video/lyd-utvider - HDMI - opp til 30 m 89512 C2G
 
kr 8 476,25 
Cisco
Cisco - CFP-transceivermodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - SC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for ASR 9006, 9006 with PEM Version 2, 9010 CFP-100G-LR4= Cisco
 
kr 532 918,75