HPE - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - opp til 300 m - 850 nm - gjenmarkedsført - for HPE 6120XG Blade Switch, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G-4XG Switch

HPE - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - opp til 300 m - 850 nm - gjenmarkedsført - for HPE 6120XG Blade Switch, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G-4XG Switch J9150AR
kr 7 427,50 Ink mva
  
Informasjon
Fjernlager (2-3 dg lev)
 
Hewlett Packard EnterpriseProdusentHewlett Packard EnterpriseArtnr
J9150AR
 
A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber.