Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm

Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm SFP-10G-LR-X=
kr 32 706,25 Ink mva
  
Informasjon
Fjernlager (2-3 dg lev)
 
CiscoProdusentCiscoArtnr
SFP-10G-LR-X=
 
Generelt
EnhetstypeSFP+ transceivermodul
ProduktformfaktorPlugginnmodul
Nettverkstilknytning
OverføringsteknologiKablet
Kabelføringstype10GBase-LR
Datakjedeprotokoll10 GigE
Dataoverføringshastighet10 Gbps
Optisk bølgelengde1310 nm
Maks. overføringsdistanse10 km
Tilpassede standarderIEEE 802.3ae
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/PC single-mode x 2
Kompatible spor1 x SFP+
Størrelser og vekt
Bredde1.3 cm
Dybde5.7 cm
Høyde0.9 cm
Vekt75 g
Fabrikantgaranti
Service og støtteBegrenset garanti - 90 dager
Miljøparametere
Min. driftstemperatur-5 °C
Maks. Driftstemperatur85 °C