Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC/PC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1550 nm - for P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E=

Cisco - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC/PC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1550 nm - for P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E= SFP-10G-ER=
kr 79 121,25 Ink mva
  
Informasjon
Fjernlager (2-3 dg lev)
 
CiscoProdusentCiscoArtnr
SFP-10G-ER=
 
The Cisco 10GBase SFP+ modules offer customers 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.