Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm - for Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12 GLC-FE-100LX=
kr 3 110 Ink mva
  
Informasjon
Fjernlager (2-3 dg lev)
 
CiscoProdusentCiscoArtnr
GLC-FE-100LX=
 
The Cisco 100BASE-LX10 SFP (GLC-FE-100LX) operates on ordinary single-mode fiber-optic (SMF) link spans up to 10 kilometers long.