HPE X170 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-LH - LC - opp til 70 km - 1590 nm - for HPE 12504, 3600; FlexFabric 1.92, 11908

HPE X170 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-LH - LC - opp til 70 km - 1590 nm - for HPE 12504, 3600; FlexFabric 1.92, 11908 JD111A
kr 42 335 Ink mva
  
Informasjon
Fjernlager (2-3 dg lev)
 
HPProdusentHPArtnr
JD111A
 
Generelt
EnhetstypeSFP (mini-GBIC) transceivermodul
ProduktformfaktorPlugginnmodul
Nettverkstilknytning
OverføringsteknologiKablet
Kabelføringstype1000Base-LH
DatakjedeprotokollGigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet1 Gbps
Optisk bølgelengde1590 nm
Maks. overføringsdistanse70 km
Ekspansjon / Tilkoplinger
Grensesnitt1 x Ethernet 1000Base-LH - LC
Kompatible spor1 x SFP (mini-GBIC)
Informasjon om kompatibilitet
Designet forHPE 12504 AC Switch Chassis, 3600-24 v2 EI Switch, 3600-24-PoE+ v2 EI Switch, 3600-24-PoE+ v2 SI Switch, 3600-24-SFP v2 EI Switch, 3600-48-PoE+ v2 SI Switch
HPE FlexFabric 1.92 Tbps Type D Fabric Module, 11908-V Switch Chassis